Кошик
22 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Контакти
ТОВ "Сілк Україна"
+380684270650Менеждер
+380959365080Менеджер
Менеджер компанії
УкраїнаЧернівецька областьЧернівцім. Чернівці, вул. Хотинська

Про нас

Наша Компанія була заснована в 2013 році. Намагаючись забезпечити клієнтів всім необхідним, ми розширювали асортимент, стабільно дадавали нові товарні позиції. Ми перед собю поставила важливу мету - надати споживачам повний вибір дрібних побутових товарів та бути в цій сфері лідером. Це є нашим пріоритетним завданням і основою нашої роботи тут, в ТОВ «Сілк Україна» .

Щоденно ми працюємо разом, щоб створити бізнес модель, в якій кожен наш партнер має доступ до необхідних товарних ресурсів, незалежно від того, хто він або де знаходиться. Наша відданість цьому принципу надихає нас і допомагає нам розвиватися. Важливими етапами у розвитку ТОВ «Сілк Україна» стало виведення на ринок власної торгової марки "Silk".

Ми приділяємо велику увагу питанню контролю якості продукції, що випускається під нашою приватною маркою "Silk", починаючи з формування технічних умов до продукції та упаковки і протягом всього періоду виготовлення та реалізації.

Дотримання всіх відповідних вимог - процес трудоємкий. Усвідомлюючи важливість власної торгової марки "Silk" у просуванні товару на ринку, наша Компанія вирішила приділяти все більше уваги своїй продукції, створюючи для цього спеціальні служби та залучаючи висококваліфікованих спеціалістів.

Найважливішим та найціннішим ресурсом Компанії є наші співробітники. В основі нашої кадрової політики - прагнення привабити на роботу професіоналів, чий досвід та попередні досягнення будуть сприяти подальшому розвитку ТОВ «Сілк Груп» .

Наше завдання - запропонувати можливості для реалізації професійних інтересів, підібрати навчальні та корпоративні заходи таким чином, щоб співробітники могли якомога ефективніше розвиватись. В цьому зацікавлені як самі працівники, так і Компанія. Від співробітників ми очікуємо відповідального підходу до роботи, яку вони виконують, бажання рости, бути ефективним.

Розуміючи, що інвестиції в кваліфіковані кадри є основною складовою довготривалого успіху, ми формуємо команду професіоналів, безперервно піклуємося про підвищення їх кваліфікації, мотивації, соціальної захищеності та лояльності.

Відомості про компанію

Менеджер компанії
ТОВ "Сілк Україна"
Виробник
Торгова компанія
Дистриб'ютор / Реселер
УкраїнаЧернівецька областьЧернівцім. Чернівці, вул. Хотинська
  • +380684270650Менеждер
  • +380959365080Менеджер
Silk
2013
Товариство з обмеженою відповідальністю
м. Чернівці
Внутрішній