Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 10:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 26.06)
СІЛК УКРАЇНА
+380 (99) 427-06-60
Менеждер
Отзывы о компании Сілк Україна
Віра С.
Очень плохо
за десять днів так і не відправили
Яна К.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Владимир К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спасибо за мусат.
Аліна Ч.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла виделки . Товар не співпав з фото, а обирала саме відштовхуючись від фотографії. Повідомивши про проблему менеджерам, відповіли що вирішать це запитання. Чекала пару днів …нагадавши про себе відповіли що відгрузили товар правильно , єдине ….. фото «некоректне» на сайті! Через тиждень мовчання я залишила відгук , і лише за декілька днів після цього поступили пропозиції з заміни товару чи знижки ( повернення коштів). На карту повернули десь 40% від суми потраченої мною на товар. Можливо новорічні свята вплинули на швидкість вирішення питання , чи невідповідальне відношення деяких співробітників компанії, які залишили проблему «на потім», а саме через це перше враження було вже зіпсоване( Сподіваюся, в подальшому ваша робота не буде залишати за собою негативних відгуків ! Дякую за зворотній зв’язок !
Олеся Н.
Нейтрально
Ярослава Д.
Отлично
Сергій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Татьяна Д.
Хорошо
виявся неякісний з браком. Продавець зателефонував і про це повідомив. Продавець чесний. Рекомендую.
за десять днів так і не відправили
Спасибо за мусат.
Замовляла виделки . Товар не співпав з фото, а обирала саме відштовхуючись від фотографії. Повідомивши про проблему менеджерам, відповіли що вирішать це запитання. Чекала пару днів …нагадавши про себе відповіли що відгрузили товар правильно , єдине ….. фото «некоректне» на сайті! Через тиждень мовчання я залишила відгук , і лише за декілька днів після цього поступили пропозиції з заміни товару чи знижки ( повернення коштів).
На карту повернули десь 40% від суми потраченої мною на товар.
Можливо новорічні свята вплинули на швидкість вирішення питання , чи невідповідальне відношення деяких співробітників компанії, які залишили проблему «на потім», а саме через це перше враження було вже зіпсоване(
Сподіваюся, в подальшому ваша робота не буде залишати за собою негативних відгуків !
Дякую за зворотній зв’язок !
виявся неякісний з браком. Продавець зателефонував і про це повідомив. Продавець чесний. Рекомендую.