НЕ ПОВЕРТАЮТЬ ГРОШІ! Я зробила замовлення та одразу ж його оплатила. Спочатку замовила у відділення, але при оплаті вказала консультанту, що хочу щоб відправили у поштомат (тому що часто повітряна тривога, а в цей час відділення не працюють). Консультант підтвердила оплату та відправку у поштомат. Що з цього вийшло?! Мені мало того, що відправили у відділення (то не велика проблема), але й відправили накладним платежем, начебто я товар не оплачувала (тобто я повинна була оплатити його вдруге!) І найцікавіше те, що я списалася з консультантом і мені пообіцяли виправити помилку, але нічого не виправили. А тепер коли я пишу, взагалі не відповідають і гроші не повертають!
Все було добре. Дякую.
НЕ ПОВЕРТАЮТЬ ГРОШІ! Я зробила замовлення та одразу ж його оплатила. Спочатку замовила у відділення, але при оплаті вказала консультанту, що хочу щоб відправили у поштомат (тому що часто повітряна тривога, а в цей час відділення не працюють). Консультант підтвердила оплату та відправку у поштомат. Що з цього вийшло?! Мені мало того, що відправили у відділення (то не велика проблема), але й відправили накладним платежем, начебто я товар не оплачувала (тобто я повинна була оплатити його вдруге!) І найцікавіше те, що я списалася з консультантом і мені пообіцяли виправити помилку, але нічого не виправили. А тепер коли я пишу, взагалі не відповідають і гроші не повертають!