Замовлення обіцяли відправити у п'ятницю. Через 3 дні (у понеділок) вислали номер накладної (створеної). Товар (оплачений) на пошту так і не принесли. Телефонувала на горячу лінію нової пошти , мені відповіли, що на мене немає відправлень від цієї компанії. На мої дзвінки відповідь одна: Я Вам передзвоню. А по факту тиша. Відношення до покупців жахливе. Прошу повернути кошти.
Заказ приняли и деньги тоже. На выяснение и возврат ушла неделя. Комиссию банка не возместили. Звонила и писала сама. Не рекомендую.
все добре.
все супер
дякую,Деко сподобалось,компанії бажаю мирного неба,процвітання
Замовлення обіцяли відправити у п'ятницю. Через 3 дні (у понеділок) вислали номер накладної (створеної). Товар (оплачений) на пошту так і не принесли. Телефонувала на горячу лінію нової пошти , мені відповіли, що на мене немає відправлень від цієї компанії.
На мої дзвінки відповідь одна: Я Вам передзвоню. А по факту тиша.
Відношення до покупців жахливе. Прошу повернути кошти.