Замовлення робила через сайт, хоча телефонувала в магазин для уточнення деталей. По перше купувала швабру "лентяйку" і мені було цікаво чому ціна різна одна 360 а інша 430( я хотіла щоб була запасна мопа), дівчинка сказала що в тій що подорожче вона є.....але це виявилось не так. Ось перший мінус. Друге це москітна сітка прийшла зовсім не того кольору яку замовляли! І третє це те що доставка вийшла 236 грн!хоча по телефону сказала дівчина що буде десь 100 грн....ось якось так.
Ирина К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
ольга Г.
Отлично
Дария Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Євгенія Є.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Валентина К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій Г.
Очень плохо
Мало того, що товар прийшлв не такий як замовляли, так ше й не 8 шт а 7 шт, замовляли нержавійку, прийшов пластик, так і ще мене ігнорили, коли я відзвонював до оператора!!! Найгірший магазин,
Валентина С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупатель
Очень плохо
ЖАХЛИВИЙ САЙТ!!! Замовила 3 чайних ситечка, оплата була відразу на картку, щоб не платити за накладений платіж. Посилку забирала не я, тому вже вдома побачила, що прислале не те, що я замовляла. Я відразу зв‘язалася з магазином, попросила замінити на ситечка, які я замовила. Мене запитали номер замовлення і все. На протязі декількох днів я кожного дня писала, але мені ніхто не відповідав. Тоді я подзвонила на гарячу лінію, попросила вернуть мені кошти і скинути дані для відправки замовлення, яке вони мені прислали. Мені сказали «добре» і повісили трубку. Ні смс-ки з даними, ні смс-ки з проханням скинути номер картки мені не прислали. Наступного дня я знову поздзвонила, діалог був точнісінько такий самий. Я кожного дня дзвонила на гарячу лінію, мені обіцяли, що вернуть гроші і скинуть дані. Я вже скинула номер картки, гроші ніхто так і не вернув, тільки кожного разу годують «завтраками». Вже на протязі 11 днів я кожного дня пишу, дзвоню, але реакції немає. Якщо мені завтра не вернуть гроші і не скинуть дані для відправки чайних ситечок, я вимушена буду написати скаргу про «порушення прав споживача».
Замовлення робила через сайт, хоча телефонувала в магазин для уточнення деталей. По перше купувала швабру "лентяйку" і мені було цікаво чому ціна різна одна 360 а інша 430( я хотіла щоб була запасна мопа), дівчинка сказала що в тій що подорожче вона є.....але це виявилось не так. Ось перший мінус. Друге це москітна сітка прийшла зовсім не того кольору яку замовляли! І третє це те що доставка вийшла 236 грн!хоча по телефону сказала дівчина що буде десь 100 грн....ось якось так.
Мало того, що товар прийшлв не такий як замовляли, так ше й не 8 шт а 7 шт, замовляли нержавійку, прийшов пластик, так і ще мене ігнорили, коли я відзвонював до оператора!!! Найгірший магазин,
ЖАХЛИВИЙ САЙТ!!! Замовила 3 чайних ситечка, оплата була відразу на картку, щоб не платити за накладений платіж. Посилку забирала не я, тому вже вдома побачила, що прислале не те, що я замовляла. Я відразу зв‘язалася з магазином, попросила замінити на ситечка, які я замовила. Мене запитали номер замовлення і все. На протязі декількох днів я кожного дня писала, але мені ніхто не відповідав. Тоді я подзвонила на гарячу лінію, попросила вернуть мені кошти і скинути дані для відправки замовлення, яке вони мені прислали. Мені сказали «добре» і повісили трубку. Ні смс-ки з даними, ні смс-ки з проханням скинути номер картки мені не прислали. Наступного дня я знову поздзвонила, діалог був точнісінько такий самий. Я кожного дня дзвонила на гарячу лінію, мені обіцяли, що вернуть гроші і скинуть дані. Я вже скинула номер картки, гроші ніхто так і не вернув, тільки кожного разу годують «завтраками». Вже на протязі 11 днів я кожного дня пишу, дзвоню, але реакції немає. Якщо мені завтра не вернуть гроші і не скинуть дані для відправки чайних ситечок, я вимушена буду написати скаргу про «порушення прав споживача».