Добрий ранок. Учора вам помилково оплатила дві оплати по 508 грн. Прошу повернути одну ,можливо з заказом.
Марина К.
Отлично
Замовили діткам в садочок на Миколая, сподіваємося, що їм сподобається) Дякуємо, що зробили нам в замовлення необхідну к-ть потрібних нам звірят 🥰
Олег Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Корчинская-Лаптинова Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ірина Р.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Обман! Не якісний товар! Тепер зрозуміла, чому така дешева ціна була на батарейки придбані мною. (Купувала дюрасел LR14 2 упаковки). Бо вони взагалі!!! Не працюють і на одній стороні вони проіржавіли!!!! Ви продали товар за який ви знали по якості!!! Шкода, що фото додати не можна, де видно цю іржу і на коробці від батарейок всередині... Ви не чесний продавець і не чесна людина! Мої 192 грн. просто викинуті на вітер...
Комментарий продавца
Доброго дня, Ірино. Нам дуже прикро, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Хочемо пояснити кілька важливих моментів, щоб інші покупці також розуміли контекст. Ми продаємо батарейки виключно у запаяних оригінальних упаковках виробника. Щоб перевірити кожен елемент всередині, нам би довелося розпаковувати спайку, а це автоматично робить товар “неоригінальним” та таким, що вже був у використанні. Тому ми ніколи не розкриваємо фабричну упаковку, щоб клієнт отримував товар саме у заводському вигляді. Після того, як Ви залишили відгук, через хвилину (о 14:07) Ви написали нам у чат. Ми одразу відреагували та запропонували повернути Вам повну вартість батарейок без жодних умов. Ми завжди максимально лояльно ставимось до всіх покупців. Якби Ви спочатку звернулися до нас, ми б вирішили це питання так само швидко та ввічливо, без необхідності негативних емоцій чи непорозумінь. Ми відкриті до діалогу, завжди готові допомогти й ніколи не залишаємо клієнтів із проблемою наодинці. Ваше звернення ми повністю обробили, але відповіді у чаті від Вас більше не отримали. Щиро сподіваємося, що надалі Ви зможете переконатися в нашому чесному й уважному ставленні до кожного замовлення
Инна Т.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Виктор М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Світлана К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ольга М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую, чашки отримала! Дуже яскраві, кольорові.Мені сподобалися! Гарна якість! Я задоволена.
Добрий ранок. Учора вам помилково оплатила дві оплати по 508 грн. Прошу повернути одну ,можливо з заказом.
Замовили діткам в садочок на Миколая, сподіваємося, що їм сподобається)
Дякуємо, що зробили нам в замовлення необхідну к-ть потрібних нам звірят 🥰
Очень плохоОбман! Не якісний товар!
Тепер зрозуміла, чому така дешева ціна була на батарейки придбані мною. (Купувала дюрасел LR14 2 упаковки). Бо вони взагалі!!! Не працюють і на одній стороні вони проіржавіли!!!!
Ви продали товар за який ви знали по якості!!!
Шкода, що фото додати не можна, де видно цю іржу і на коробці від батарейок всередині...
Ви не чесний продавець і не чесна людина!
Мої 192 грн. просто викинуті на вітер...
Доброго дня, Ірино.
Нам дуже прикро, що Ви зіткнулися з такою ситуацією.
Хочемо пояснити кілька важливих моментів, щоб інші покупці також розуміли контекст.
Ми продаємо батарейки виключно у запаяних оригінальних упаковках виробника.
Щоб перевірити кожен елемент всередині, нам би довелося розпаковувати спайку, а це автоматично робить товар “неоригінальним” та таким, що вже був у використанні. Тому ми ніколи не розкриваємо фабричну упаковку, щоб клієнт отримував товар саме у заводському вигляді.
Після того, як Ви залишили відгук, через хвилину (о 14:07) Ви написали нам у чат.
Ми одразу відреагували та запропонували повернути Вам повну вартість батарейок без жодних умов.
Ми завжди максимально лояльно ставимось до всіх покупців.
Якби Ви спочатку звернулися до нас, ми б вирішили це питання так само швидко та ввічливо, без необхідності негативних емоцій чи непорозумінь.
Ми відкриті до діалогу, завжди готові допомогти й ніколи не залишаємо клієнтів із проблемою наодинці.
Ваше звернення ми повністю обробили, але відповіді у чаті від Вас більше не отримали.
Щиро сподіваємося, що надалі Ви зможете переконатися в нашому чесному й уважному ставленні до кожного замовлення
Дякую, чашки отримала! Дуже яскраві, кольорові.Мені сподобалися! Гарна якість! Я задоволена.