Кошик
412 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 22.07).

СІЛК УКРАЇНА
+380 (68) 427-06-50
Менеждер
+380 (95) 519-98-00
Менеждер

Про нас

Наша Компанія була заснована в 2013 році. Намагаючись забезпечити клієнтів всім необхідним, ми розширювали асортимент, стабільно додавали нові товарні позиції. Ми перед собою поставили важливу мету - надати споживачам повний вибір дрібних побутових товарів та бути в цій сфері лідером. Це є нашим пріоритетним завданням і основою нашої роботи тут, в ТОВ «Сілк Україна» .

Щоденно ми працюємо разом, щоб створити бізнес модель, в якій кожен наш партнер має доступ до необхідних товарних ресурсів, незалежно від того, хто він або де знаходиться. Наша відданість цьому принципу надихає нас і допомагає нам розвиватися. Важливими етапами у розвитку ТОВ «Сілк Україна» стало виведення на ринок власної торгової марки "Silk".

Ми приділяємо велику увагу питанню контролю якості продукції, що випускається під нашою приватною маркою "Silk", починаючи з формування технічних умов до продукції та упаковки і протягом всього періоду виготовлення та реалізації.

Дотримання всіх відповідних вимог - процес трудоємкий. Усвідомлюючи важливість власної торгової марки "Silk" у просуванні товару на ринку, наша Компанія вирішила приділяти все більше уваги своїй продукції, створюючи для цього спеціальні служби та залучаючи висококваліфікованих спеціалістів.

Найважливішим та найціннішим ресурсом Компанії є наші співробітники. В основі нашої кадрової політики - прагнення привабити на роботу професіоналів, чий досвід та попередні досягнення будуть сприяти подальшому розвитку ТОВ «Сілк Груп» .

Наше завдання - запропонувати можливості для реалізації професійних інтересів, підібрати навчальні та корпоративні заходи таким чином, щоб співробітники могли якомога ефективніше розвиватись. В цьому зацікавлені як самі працівники, так і Компанія. Від співробітників ми очікуємо відповідального підходу до роботи, яку вони виконують, бажання рости, бути ефективним.

Розуміючи, що інвестиції в кваліфіковані кадри є основною складовою довготривалого успіху, ми формуємо команду професіоналів, безперервно піклуємося про підвищення їх кваліфікації, мотивації, соціальної захищеності та лояльності.

Інформація про компанію

Назва:
Сілк Україна
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Дистриб'ютор / Реселер
Бренди:
СІЛК

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2013
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Інформація про виробництво

Контроль якості:
Внутрішній

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner