Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
СІЛК УКРАЇНА
+380 (99) 427-06-60
Менеждер
Відгуки про компанію Сілк Україна
Олена З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Даніела М.
Відмінно
Алла К.
Дуже погано
як від 20 числа ще не відправили?
Ростислав Б.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець подзвонив швидко, але товар не відповідав опису, крім того що то була теж кавоварка, Перевірити у відділенні було складно бо не було світла і був великий натовп після атаки інфраструктури. Після всього продавець відмітив що в наявності товару, який я замовляв, немає. Списався з продавцем, щоб нормально вирішити ситуацію. Пішли обіцявнки, що все вирішим. В все. Потім просто пропав. Я не люблю писати погані відгуки, Всі помиляються, Ми люди. Але на мій погляд ситуація виглядає так, що гроші отримали і всучили що попал, типу "А може проканає"!
Лілія Л.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила 2 ліхтарі. Один виявився неробочий. Домовилася з продавцем відіслати неробочий назад. Повернення коштів чекаю скоро місяць. Робочий ліхтар свою функцію виконує.
наталья
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга И.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
владимир о.
Нейтрально
Олена Д.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Враження від магазину неприємні. Зв'язалися швидко,підтвердили оплату. А от далі два тижні нічого не було. Писала,дзвонила - щоб дізнатися, яка причина затримки. Мали вияснити і повідомити,так ніхто і не передзвонив. Добре,що була промоплата,то хоч гроші не потрібно буде добиватися назад.
Олена К.
Дуже погано
Замовлення не отримала. Продавець написав що начебто відправив але номер ттн не скинув. продавець не зацікавлений в продажу
як від 20 числа ще не відправили?
Продавець подзвонив швидко, але товар не відповідав опису, крім того що то була теж кавоварка, Перевірити у відділенні було складно бо не було світла і був великий натовп після атаки інфраструктури. Після всього продавець відмітив що в наявності товару, який я замовляв, немає. Списався з продавцем, щоб нормально вирішити ситуацію. Пішли обіцявнки, що все вирішим. В все. Потім просто пропав. Я не люблю писати погані відгуки, Всі помиляються, Ми люди. Але на мій погляд ситуація виглядає так, що гроші отримали і всучили що попал, типу "А може проканає"!
Замовила 2 ліхтарі. Один виявився неробочий. Домовилася з продавцем відіслати неробочий назад. Повернення коштів чекаю скоро місяць.
Робочий ліхтар свою функцію виконує.
Враження від магазину неприємні. Зв'язалися швидко,підтвердили оплату. А от далі два тижні нічого не було. Писала,дзвонила - щоб дізнатися, яка причина затримки. Мали вияснити і повідомити,так ніхто і не передзвонив. Добре,що була промоплата,то хоч гроші не потрібно буде добиватися назад.
Замовлення не отримала. Продавець написав що начебто відправив але номер ттн не скинув. продавець не зацікавлений в продажу