Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
СІЛК УКРАЇНА
+380 (99) 427-06-60
Менеждер
Відгуки про компанію Сілк Україна
Ольга Л.
Відмінно
Степаненко Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
усе швидко
Віктор М.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар відправляли тиждень,прийшли рукавиці зовсім не ті які замовляв!!!! Прийшов товар який коштує на 50% дешевше,а продали як дорожчий!!! Аферисти 100% ніколи нічого в них не купляйте!!! Замовляв сині rnitz прислали жовті vitlux
Олена Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
лампы супер. в наше время, когда без свечек из-за отключений не обойтись , достойная альтернатива. светят ярко, освещают с головой всю комнату. цвет холодный белый. пришли хорошо упакованы в пупырку в нутри коробок, на самих лампах защитная плёнка от царапин и потертостей. продавец отправил моментально. рекомендую
Світлана В.
Нейтрально
Оплату вказали наложеним, хоча оператора повідомила, що буду платити за реквізитами. баратейки прислати не відповідного розміру до фонариків. також запитувала який фірми фонарики - відповіді не отримала, зате отримала повідомлення від нової пошти, що вже в дорозі... оперативність + але купувати кота в мішку 🤦
Анна Б.
Дуже погано
якість на 1, тонкий дешевий пластик, зламався вже при зборі, не рекомендую , такої якості поганої я давно не бачила...
Людмила М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Віктор К.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Володимир к.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
хороший продавець
Світлана Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко зв'язалися та відправили. Лампа чудово світить. Магазин рекомендую!
усе швидко
Товар відправляли тиждень,прийшли рукавиці зовсім не ті які замовляв!!!! Прийшов товар який коштує на 50% дешевше,а продали як дорожчий!!! Аферисти 100% ніколи нічого в них не купляйте!!! Замовляв сині rnitz прислали жовті vitlux
лампы супер. в наше время, когда без свечек из-за отключений не обойтись , достойная альтернатива. светят ярко, освещают с головой всю комнату. цвет холодный белый. пришли хорошо упакованы в пупырку в нутри коробок, на самих лампах защитная плёнка от царапин и потертостей. продавец отправил моментально. рекомендую
Оплату вказали наложеним, хоча оператора повідомила, що буду платити за реквізитами. баратейки прислати не відповідного розміру до фонариків. також запитувала який фірми фонарики - відповіді не отримала, зате отримала повідомлення від нової пошти, що вже в дорозі... оперативність + але купувати кота в мішку 🤦
якість на 1, тонкий дешевий пластик, зламався вже при зборі, не рекомендую , такої якості поганої я давно не бачила...
хороший продавець
Швидко зв'язалися та відправили. Лампа чудово світить. Магазин рекомендую!