Набор швабра и ведро с отжимом ,ведро пришло с браком, деньги за него не вернули, после возврата товара
Алина о.
Дуже погано
Робила замовлення на підставки під ложку. Повністю оплатила замовлення і чекала три дні. Прийшла декларація,яка не була зареєстрована в Новій Пошті. почала хвилюватись. Потім затефонувала,мені сказали,що я взагалі не туди телефоную, потім ,після якогось часу зідзвонувань вони сказали,що я замовляли віник та совок,гроші вони не вимагали, що я їх перерахувала по власній волі. Потім все ж розібратись,що вони все наплутали з замовлення і воно ще не відправлено. Мені обіцяли все прояснити на протязі години. Я телефонувала ще кілька разів,але вже не відповідали. О 16.15 я написала повідомлення,що очікуючи повернення коштів. Тому що на наступний день я виїзджала з Києва. Пізно ввечері мені,як знущались, все ж відправили замовлення. Вранці мені вже в грубому тоні пояснили мої права) Після чого сказали,що коли товар прийде назад,тоді я отримаю кошти. в той же день я побачила,що вони оформили повернення товару. Гроші чекаю до сих пір. Слухавку не беручи, на повідомлення не відповідають. Телефонував чоловік з іншого номеру, але вже і з його телефону не беруть. всі розмови в мене є, переписка також) Я,якщо кажучи м'яко - в шоці. І це українці,які розводять своїх же. ганьба!
Алла Х.
Дуже погано
Мною було замовлено 3 відра зі шваброю, але одне із відер виявилось зламаним. Номер телефону , вказаний на сайті (людина , яка відповідає за товарообігу) не захотіла вирішити цю проблему. Так що послугою невдоволена.
Олена Ч.
Відмінно
Катерина Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена Б.
Погано
Замовляла судочки, ні чека ні накладної. Гроші заплатила за весь товар. А одного комплекту не було. Продавець не відповідає на дзвінки.
Элеонора П.
Дуже погано
Замовляла комплект швабри з відром. Приїхала швабра одного кольору, а відро іншого- не комплект одним словом. Засмучена і більше замовляти не буду у вас
Набор швабра и ведро с отжимом ,ведро пришло с браком, деньги за него не вернули, после возврата товара
Робила замовлення на підставки під ложку. Повністю оплатила замовлення і чекала три дні. Прийшла декларація,яка не була зареєстрована в Новій Пошті. почала хвилюватись. Потім затефонувала,мені сказали,що я взагалі не туди телефоную, потім ,після якогось часу зідзвонувань вони сказали,що я замовляли віник та совок,гроші вони не вимагали, що я їх перерахувала по власній волі. Потім все ж розібратись,що вони все наплутали з замовлення і воно ще не відправлено. Мені обіцяли все прояснити на протязі години. Я телефонувала ще кілька разів,але вже не відповідали. О 16.15 я написала повідомлення,що очікуючи повернення коштів. Тому що на наступний день я виїзджала з Києва. Пізно ввечері мені,як знущались, все ж відправили замовлення. Вранці мені вже в грубому тоні пояснили мої права) Після чого сказали,що коли товар прийде назад,тоді я отримаю кошти. в той же день я побачила,що вони оформили повернення товару. Гроші чекаю до сих пір. Слухавку не беручи, на повідомлення не відповідають. Телефонував чоловік з іншого номеру, але вже і з його телефону не беруть. всі розмови в мене є, переписка також) Я,якщо кажучи м'яко - в шоці. І це українці,які розводять своїх же. ганьба!
Мною було замовлено 3 відра зі шваброю, але одне із відер виявилось зламаним.
Номер телефону , вказаний на сайті (людина , яка відповідає за товарообігу) не захотіла вирішити цю проблему. Так що послугою невдоволена.
Замовляла судочки, ні чека ні накладної. Гроші заплатила за весь товар. А одного комплекту не було. Продавець не відповідає на дзвінки.
Замовляла комплект швабри з відром. Приїхала швабра одного кольору, а відро іншого- не комплект одним словом. Засмучена і більше замовляти не буду у вас