Кошик
СІЛК УКРАЇНА
+380 (99) 427-06-60
Менеждер

Відгуки про компанію Сілк Україна

  • Оксана Ж.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Оксана Ч.
    Дуже погано

    Набор швабра и ведро с отжимом ,ведро пришло с браком, деньги за него не вернули, после возврата товара

  • Алина о.
    Дуже погано

    Робила замовлення на підставки під ложку. Повністю оплатила замовлення і чекала три дні. Прийшла декларація,яка не була зареєстрована в Новій Пошті. почала хвилюватись. Потім затефонувала,мені сказали,що я взагалі не туди телефоную, потім ,після якогось часу зідзвонувань вони сказали,що я замовляли віник та совок,гроші вони не вимагали, що я їх перерахувала по власній волі. Потім все ж розібратись,що вони все наплутали з замовлення і воно ще не відправлено. Мені обіцяли все прояснити на протязі години. Я телефонувала ще кілька разів,але вже не відповідали. О 16.15 я написала повідомлення,що очікуючи повернення коштів. Тому що на наступний день я виїзджала з Києва. Пізно ввечері мені,як знущались, все ж відправили замовлення. Вранці мені вже в грубому тоні пояснили мої права) Після чого сказали,що коли товар прийде назад,тоді я отримаю кошти. в той же день я побачила,що вони оформили повернення товару. Гроші чекаю до сих пір. Слухавку не беручи, на повідомлення не відповідають. Телефонував чоловік з іншого номеру, але вже і з його телефону не беруть. всі розмови в мене є, переписка також) Я,якщо кажучи м'яко - в шоці. І це українці,які розводять своїх же. ганьба!

  • Алла Х.
    Дуже погано

    Мною було замовлено 3 відра зі шваброю, але одне із відер виявилось зламаним.
    Номер телефону , вказаний на сайті (людина , яка відповідає за товарообігу) не захотіла вирішити цю проблему. Так що послугою невдоволена.

  • Олена Ч.
    Відмінно
  • Катерина Ф.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Олена Б.
    Погано

    Замовляла судочки, ні чека ні накладної. Гроші заплатила за весь товар. А одного комплекту не було. Продавець не відповідає на дзвінки.

  • Элеонора П.
    Дуже погано

    Замовляла комплект швабри з відром. Приїхала швабра одного кольору, а відро іншого- не комплект одним словом. Засмучена і більше замовляти не буду у вас

  • Олег Р.
    Відмінно
  • Наталія К.
    Відмінно