Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (29.06).
СІЛК УКРАЇНА
+380 (99) 427-06-60
Менеждер
Відгуки про компанію Сілк Україна
Покупець
Дуже погано
Взагалі не зрозумілий магазин і ситуація( Замовила ручну щітку-пилосос, вартість 25 грн, я замовляла 2 шт, оплатила на карту моно банк 50 грн, мене попередили що доставка буде близько 70 грн, я погодилася. Але коли приїхала посилочка, я була в шоці, до сплати 140 грн - 70 грн доставка і 70 грн накладений платіж 😳 Написала продавцеві, що відмовляюсь забирати таку посилку і попросила повернути оплачені 50 грн. На що відповіли - вибачте за незручності - повернемо. І так вже півтора тижні, гроші не повертають, посилку назад не забирають, так вона і чекає на пошті. Не великі гроші, але не приємна ситуація.
Голенок Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ірина К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дар'я Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре. Матеріал хороший, але колір був білий та мені не критично. Замовленням залишилась задоволена.
Іван Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Усе супер рекомендую!
Тетяна П.
Добре
Лоточки качественные, спасибо. А вот набор для пикника не очень, тарелки и большой лоток хорошие, а вилки, ложки и ножи и стаканы на один раз... к сожалению
Олена З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталья С.
Добре
Покупець
Погано
Оплатила я заказ сразу , Сначала сказали что отправили заказ , через пару дней оказалось что нет в наличии , договорились о возврате средств ,но товар выслали , еще и с моей оплатой которую я по сути сделала . Радует то , что деньги вернули , но неделю морочили голову .
Взагалі не зрозумілий магазин і ситуація(
Замовила ручну щітку-пилосос, вартість 25 грн, я замовляла 2 шт, оплатила на карту моно банк 50 грн, мене попередили що доставка буде близько 70 грн, я погодилася.
Але коли приїхала посилочка, я була в шоці, до сплати 140 грн - 70 грн доставка і 70 грн накладений платіж 😳
Написала продавцеві, що відмовляюсь забирати таку посилку і попросила повернути оплачені 50 грн. На що відповіли - вибачте за незручності - повернемо. І так вже півтора тижні, гроші не повертають, посилку назад не забирають, так вона і чекає на пошті. Не великі гроші, але не приємна ситуація.
Все добре. Матеріал хороший, але колір був білий та мені не критично. Замовленням залишилась задоволена.
Усе супер рекомендую!
Лоточки качественные, спасибо. А вот набор для пикника не очень, тарелки и большой лоток хорошие, а вилки, ложки и ножи и стаканы на один раз... к сожалению
Оплатила я заказ сразу , Сначала сказали что отправили заказ , через пару дней оказалось что нет в наличии , договорились о возврате средств ,но товар выслали , еще и с моей оплатой которую я по сути сделала . Радует то , что деньги вернули , но неделю морочили голову .